Журi

Інші новини

Перший весняний фестиваль
Цікава можливість для розвитку бізнесу та налагодження зв'язків
Переможниці з Одеси
А це інтерв'ю про двох фіналісток з Одеси

Представляємо вашій увазі експертне журі. Ми зібрали кращих з кращих – людей, які мають великий практичний досвід, а також досвід управління бізнесом як в Україні, так і за кордоном. Вони зможуть професійно і зі знанням справи оцінити ваші історії успіху, що допоможе вам зміцнити свої позиції в подальшому.

Анатолій Кінах

Український політичний і державний діяч, голова Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), народний депутат України, радник Президента України. Почесний член журі конкурсу «Підприємницький талант України» в 2012-2015 рр.

Людмила Жук

Віце-президент УСПП, заслужений журналіст України, брала участь у створенні національного ділового видання «Контракти», володіла власним бізнесом. В УСПП реалізувала багато цікавих проектів в інформаційній сфері – випускала видання, теле- і радіопрограми, інтернет-проекти. Ініціювала приєднання УСПП до Глобальної угоди ООН – всесвітньої ініціативи з розвитку соціальної відповідальності бізнесу.

Томаш Мурас

Генеральний директор ТОВ «Емвей Україна». Томаш Мурас має більш ніж 23-річний досвід роботи на вищих керівних посадах, в тому числі понад 20 років – у міжнародних компаніях прямих продажів. Працював у країнах Центральної і Східної Європи та СНД. Компанія Amway активно взаємодіє з представниками мікробізнесу, підтримуючи, навчаючи і розвиваючи підприємців у цій сфері. При цьому компанія сприяє розвитку підприємництва і мікробізнесу в Україні і в більш широкому контексті – надаючи інформаційно-освітню підтримку (організація і участь у конференціях, бізнес-форумах, круглих столах з питань бізнесу в Україні), а також надаючи платформу для обміну бізнес-ідеями і позитивного впливу на розвиток ділового середовища в Україні ( «Підприємницький талант України»).

Жанна Лаврова

Головний редактор журналу «Наталі». Очолює журнал з 2002 року. Під її керівництвом видання зміцнило свій статус кращого всеукраїнського журналу для сучасних жінок. На його сторінках чимало уваги приділяється кар'єрі і питань бізнесу. Таким чином журнал надає інформаційно-освітню підтримку жінкам, які прагнуть до самореалізації та розвитку.

Юлдашева Світлана

Бізнес-леді, генератор успішних інноваційних проектів, генеральний директор мережі хімчисток UNMOMENTO та унікального інноваційного проекту для лакшері сегменту – інноваційної студії чищення OSCAR. Світлана є лауреатом програми «Людина року – 2013» в номінації «Лідер малого та середнього бізнесу року». Професійний досвід Світлани дозволить їй з повною відповідальністю оцінювати роботи учасниць конкурсу «Підприємницький талант України 2016».

Євгенія Аратовська

Громадський активіст і соціальний підприємець, засновник стартапа «Україна без сміття», який пропонує українцям зручні рішення для сортування відходів вдома та в офісах.

Олена Гудкова (Злобіна)

Молода мама і людина, яка влаштовує найвеселіші барахолки в столиці. Засновник і керівник благодійної барахолки Кураж Базар (раніше The New Old).

Сергій Ноздрачьов

Викладає курс «Підприємництво» в KMBS. Має 25-річний досвід створення стартапів та роботи у компаніях різного розміру і в різних країнах (в Азії та Європі), власник проектів «Еко-фільтр» (ТМ «Фільтри для води “Бар’єр”») та «Імперія води».

Кавецька Лілія

Директор з розвитку КМКФ “Молодість”. Працюючи у сфері телебачення, разом з колегами створила новий формат ранкового блоку на телеканалі “Тоніс”, була автором окремих телепроектів. Очолюючи служби PR та комунікацій ТК “СІТІ”, НТКУ, “Укрінбанку”, ініціювала та реалізувала кілька соціально вагомих проектів, серед яких найуспішніші - створення музею телебачення на НТКУ, соціальний проект спільної дії “Зробимо разом”, мала частку власного бізнесу у сфері комунікацій та PR. Під час роботи у банківському секторі ініціювала створення Інтернет-клубу для МСБ, сприяла реалізації програми фінансової грамотності USAID у регіонах, запровадила проект підтримки та популяризації українського кіно, зокрема проведення Днів кінофестивалю “Молодість” у регіонах.

Максим Яковер

Підприємець, власник та засновник креативного простору і коворкінгу «Часопис», директор з розвитку ВДНГ. Протягом чотирьох років очолював департамент ІТ та зв’язку Києвського метрополітену. Отримав MBA у Києво-Могилянській бізнес-школі. Співзасновник DreamKyiv.com, партнер «Интересный Киев».