Новини конкурсу

Інші новини

Подарунки від партнерів конкурсу
В цьому році понад 280 жінок-підприємниць представили на конкурсі свої бізнес-проекти, серед яких незалежне експертне журі вже зовсім скоро визначить фіналісток цього року.
Публічне голосування за проекти завершилось
Публічне голосування за проекти завершилось – кому дістануться симпатії глядачів-
Де проживають найактивніши жінки-підприємці-!
17 жовтня завершилася реєстрація заявок на ювілейний V національний конкурс для бізнес-леді «Підприємницький талант України 2016»
Де проживають найактивніши жінки-підприємці-!

17 жовтня завершилася реєстрація заявок на ювілейний V національний конкурс для бізнес-леді «Підприємницький талант України 2016» - 330 учасниць із 20 областей України подали на розгляд журі свої проекти.
Лідером за кількістю поданих заявок цього року стала Київська область – 145 заявок із 330 зареєстрованих – саме від учасниць з Київщини. Другу та третю позиції по активності розділили Львівська та Дніпропетровська області, які подали 47 та 44 заявок, відповідно. Цікаво, що середній вік учасниць – 33 роки, а наймолодшій із них – 21 рік.
Гала-подія відбудиться 18 листопада у  НСК «Олімпійський» у Києві, де і буде оголошено ім’я головної переможниці конкурсу, котра отримає приз – 70 000* грн. Проекти учасниць оцінюють відомі успішні бізнесмени та управлінці – журналісти, стартапери, представники державного, громадського та бізнес-сектора.
Національний конкурс для бізнес-леді «Підприємницький талант України» започатковано компанією Amway у 2012 році у партнерстві із Українським союзом промисловців і підприємців.

*Сума призу до утримання податків / зборів / платежів, передбачених законодавством України на момент виплати призу.

Усi новини конкурсу >>