Новини конкурсу

Інші новини

Перший весняний фестиваль
Цікава можливість для розвитку бізнесу та налагодження зв'язків
Переможниці з Одеси
А це інтерв'ю про двох фіналісток з Одеси
Перший весняний фестиваль

Друзі, маємо гарну новину для вас!

Український союз промисловців і підприємців (УСПП), незмінний співорганізатор конкурсу «Підприємницький талант України», 3-5 березня проведе Перший весняний фестиваль. На цьому ярмарку непродовольчих товарів будуть представлені одяг, товари хендмейд, трикотаж, вироби з натуральної шкіри, прикраси й аксесуари, косметика та парфумерія, посуд, текстиль для дому, сувенірна продукція, квіти тощо.

Очікується, що у фестивалі візьмуть участь близько 300 представників бізнесу з України, Литви, Білорусі, Молдови, Туреччини та Словенії.

Учасники, окрім використання виставкового майданчику для демонстрації своїх товарів і збільшення клієнтської бази, матимуть нагоду розширити ділові контакти та налагодити промислові коопераційні зв’язки. Крім того, гостей-виробників підтримають Торговельно-промислові палати країн-учасниць, а посольствам буде розісланий каталог учасників, підготовлений за результатами виставки. Також для бізнесу працюватимуть майстер-класи, консультації щодо виходу на ринки країн-учасниць та Європейського Союзу тощо.

Фестиваль відбудеться за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15, Міжнародний виставковий центр «Лівобережний». Режим роботи – з 09:00 до 20:00.

Для представників бізнесу, які є членами УСПП та громадських організацій-партнерів УСПП, діє гнучка система знижок.

За детальною інформацією та для реєстрації звертайтеся: Олег Масник – [email protected], +38 050 353 33 88, Катерина Ярошенко – [email protected], +38 096 000 98 91, www.be-real.com.ua.

Усi новини конкурсу >>