Новини конкурсу

Інші новини

Перший весняний фестиваль
Цікава можливість для розвитку бізнесу та налагодження зв'язків
Переможниці з Одеси
А це інтерв'ю про двох фіналісток з Одеси
Приєднуйтесь до кращих

 

 

Приєднуйтесь до кращих - поділіться вашою бізнес-історією

на «Підприємницькому таланті України 2016»

1 вересня почався прийом заявок на V національний конкурс для бізнес-леді «Підприємницький талант України 2016». Тема конкурсу - «Шукай можливості» - пропонує зосередитися на корисному досвіді і попрактикуватися знаходити можливості там, де інші бачать тільки перешкоди для реалізації своєї справи в умовах економічної нестабільності. Розповідайте ваші бізнес-історії на нашому сайті: www.business-talant.com.ua.

Компанія «Емвей Україна» спільно з Українським союзом промисловців та підприємців (УСПП) проводять вже п'ятий ювілейний всеукраїнський конкурс «Підприємницький талант України». Проект включає у себе конкурс бізнес-кейсів, освітню конференцію за участю відомих експертів у бізнесі та управлінні. Ці заходи дозволять талановитим жінкам - власницям малого і середнього бізнесу - підвищувати свій професіоналізм, здобувати нові лідерські навички, а також розширити коло корисних знайомств. Крім того, головна переможниця конкурсу отримає фінансову підтримку - грошовий грант у розмірі 70 000 грн. на розвиток бізнесу.

Участь у конкурсі безкоштовна для всіх мешканок України. Номінації охоплюють різні напрямки бізнесу - інноваційність, творчість, екологічність, соціальну та інтелектуальну складову, а також в окремій номінації оцінюється ефективність бізнесу.

Сам конкурс, як і раніше, складається з трьох етапів. Спочатку конкурсантки подають заявки. Потім до роботи приступає журі і визначає переможниць в кожній номінації - роботи конкурсанток оцінюють провідні бізнес-експерти. Одночасно з подачею учасницями своїх робіт, на сайті конкурсу стартує публічне голосування - за право отримати приз глядацьких симпатій. Фінальним етапом стане освітня конференція і церемонія нагородження, де будуть представлені переможниці в номінаціях, а також оголошена головна переможниця конкурсу.

Аудитором конкурсу виступає міжнародна аудиторська компанія BDO в Україні, яка слідкуватиме за дотриманням всіх процедур конкурсу і прозорістю оцінювання робіт учасниць членами журі.

Шукайте можливості! Безсумнівно, участь у конкурсі - це одна з них.

 

* Сума призу вказана до утримання податків, зборів і платежів, передбачених законодавством України на момент виплати призу. Термін проведення конкурсу: з 1 вересня 2016 року по 18 листопада 2016 року. Конкурс проводиться по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій (АР Крим), а також території зони АТО Донецької і Луганської областей.

Усi новини конкурсу >>