Новини конкурсу

Інші новини

Подарунки від партнерів конкурсу
В цьому році понад 280 жінок-підприємниць представили на конкурсі свої бізнес-проекти, серед яких незалежне експертне журі вже зовсім скоро визначить фіналісток цього року.
Публічне голосування за проекти завершилось
Публічне голосування за проекти завершилось – кому дістануться симпатії глядачів-
Де проживають найактивніши жінки-підприємці-!
17 жовтня завершилася реєстрація заявок на ювілейний V національний конкурс для бізнес-леді «Підприємницький талант України 2016»
Публічне голосування за проекти завершилось

Для нас важлива думка кожного. Тому в конкурсі найкращий бізнес-проект обирає не тільки експертне журі, але й глядачі та самі конкурсантки. Як саме- З моменту відкриття реєстрації заявок і до 31 жовтня на сайті конкурсу і в соцмережах Facebook та «ВКонтакте» проводилося публічне голосування за роботи учасниць.

З 20 учасниць, які за підрахунками набрали найбільше голосів, за допомогою сервісу random.org було обрано переможницю «Призу глядацьких симпатій».  Ім’я людини який пощастило  - Страхова Надія Юріївна, с проектом «Мильний Град». В подарунок вона отримає «Преображаріум BOX» з трьома сертифікатами на послуги освітньої платформи «Преображаріум», один із яких – відвідування лекції, а інші два – послуги платформи на власний вибір.  

Усi новини конкурсу >>