Новини конкурсу

Інші новини

Реєстрація на конкурс завершилася
О 12.00 17 жовтня прийом заявок на конкурс «Підприємницький талант України 2016» офіційно завершився.
1 доба до завершення реєстрації
Завтра завершується прийом заявок на конкурс
«Пані мила» навчила мене, що найважче повірити в себе
Підприємиця Тетяна Хромова – переможниця конкурсу «Підприємницький талант України 2013».
Реєстрація на конкурс завершилася

О 12.00 17 жовтня прийом заявок на конкурс «Підприємницький талант України 2016» офіційно завершився. Цього року конкурсантками стали 259  бізнес-леді, всього було подано 314 заявок. Найпопулярнішою номінацією серед учасниць стала номінація «Творчій бізнес».

Публічне голосування за кращі бізнес-проекти на сайті конкурсу триває до 31 жовтня. За його результатами буде визначена переможниця «Призу глядацьких симпатій».

З 21 жовтня по 4 листопада роботи конкурсанток оцінюватиме експертне журі. Професіонали визначать імена переможниць у 7 номінаціях, які будуть опубліковані на сайті конкурсу 7 листопада.

18 листопада усі конкурсантки запрошуються на конференцію «Майстерня підприємництва», де зможуть відвідати майстер-класи бізнес-експертів, ближче познайомитися одна з одною, поспілкуватися і обмінятися досвідом. Фінальною частиною заходу стане урочиста церемонія нагородження переможниць, де будуть представлені проекти фіналісток у номінаціях, оголошена переможниця «Призу глядацьких симпатій», а також визначена головна переможниця конкурсу.

Слідкуйте за новинами на сайті.

Усi новини конкурсу >>