Новини конкурсу

Інші новини

Перший весняний фестиваль
Цікава можливість для розвитку бізнесу та налагодження зв'язків
Переможниці з Одеси
А це інтерв'ю про двох фіналісток з Одеси
Реєстрацію на конкурс продовжено до 17 жовтня

Радісна новина для всіх бажаючих взяти участь в конкурсі і тих, хто це не встиг вислати нам свою роботу - прийом заявок продовжено до 17 жовтня 2016 р. У найзайнятіших бізнес-леді є ще 11 днів, щоб встигнути розповісти всій Україні свою історію успіху.

Цього року організатори та партнери конкурсу підготували для підприємиць корисні та надихаючі спеціальні призи:

  • книга Олександра Висоцького «Малий бізнес – велика гра» про основні інструменти управління, які допоможуть налагодити систему управління та перетворити свій бізнес на добре налагоджений механізм;

  • навчальний курс «Стратегічний маркетинг» у Києво-Могилянській бізнес-школі;

  • консультація у сфері управління бізнесом (з повним бізнес-аналізом) від компанії «Висоцький Консалтинг»;

  • «Преображаріум BOX» з 3 сертифікатами на послуги освітньої платформи «Преображаріум».

Також нагадуємо, що, крім можливості виграти головний приз – грошовий грант на розвиток бізнесу – і стати переможницею в номінаціях, серед найактивніших учасниць, роботи яких наберуть найбільше голосів відвідувачів сайту, буде розіграний «Приз глядацьких симпатій». Крім того, всі конкурсантки отримають можливість відвідати бізнес-конференцію «Майстерня підприємництва», де зможуть ближче познайомитися один з одним і з бізнес-експертами, а також обмінятися досвідом.

Знайдіть можливість розповісти власну надихаючу історію створення та розвитку бізнесу до 17 жовтня 12:00:00 години – і ви отримаєте абсолютно унікальний досвід, який допоможе вам вивести свою справу на новий рівень.

Усi новини конкурсу >>