Новини конкурсу

Інші новини

Перший весняний фестиваль
Цікава можливість для розвитку бізнесу та налагодження зв'язків
Переможниці з Одеси
А це інтерв'ю про двох фіналісток з Одеси
Історія успіху Ірини Шевченко

Ірина Шевченко: «Абетка грошей» – запорука успіху бізнесу у діянні та думанні

Кожна учасниця конкурсу «Підприємницький талант України» для нас – це можливість познайомитися з унікальним досвідом, знаннями та інсайтами у сфері бізнесу. В інтерв'ю з переможницею конкурсу в 2014 році Іриною Шевченко, співзасновницею школи фінансової грамотності для дітей «Абетка грошей», ми поговорили про успіхи, невдачі і, звичайно, про участь Ірини в конкурсі.

Як ви прийшли до ідеї створення навчального курсу з фінансової грамотності для дітей-

Як фінансовий консультант я спілкуюся з безліччю найрізноманітніших людей з різним рівнем доходу. Згодом я помітила, що багато моїх клієнтів, незалежно від того, скільки вони заробляють, і у яких в родині є школярі, скаржаться на одне й те саме – діти витрачають кишенькові гроші нерозумно. Згодом такий стан речей починає викликати конфлікти в родині. Саме ця проблема і підштовхнула мене до ідеї створити школу фінансової грамотності.

Такий бізнес досить незвичний для нашого суспільства. З якими труднощами та можливостями ви стикаєтеся-

Я вважаю, що труднощі та можливості – це дві сторони однієї медалі. Все залежить від нашого сприйняття. Подивіться, адже ми живемо в дивовижний час – маємо практично безмежний доступ до інформації та спілкування, наше життя можна назвати дуже динамічним – і в цьому для нас, і для бізнесу в тому числі, на кожному кроці криються і труднощі, і можливості. Як на мене, зараз найкращий час для розвитку. Головне – шукати можливості, а в разі невдачі встати, обтруситися та йти далі.

Яких висот у своєму бізнесі ви плануєте досягти-

Як показує практика, тема фінансової грамотності хвилює дуже багатьох людей. Ми постійно отримуємо масу запитів з усієї України і навіть з-за кордону – люди не тільки хочуть отримати допомогу, а й цікавляться, як організувати щось подібне у себе. Тому глобальна мета нашої команди сьогодні – максимально збільшити масштаби нашої діяльності, щоб дати необхідні фінансові знання якомога більшій кількості батьків і дітей.

Що, на вашу думку, найголовніше для підприємницького успіху-

Запорука успішного бізнесу, в моєму розумінні, в діянні та думанні. При чому діяння я б поставила на перше місце, так як думати можна нескінченно довго: ставити цілі, вигадувати проекти, фантазувати, як зробити краще те чи інше. Але якщо не почнеш робити конкретні речі, нехай навіть і невеликі, то не зрушиш з місця ні на крок. Не треба боятися, що не все враховано і прораховано – саме з початком руху приходить маса ідей і людей-однодумців, які підтримають і допоможуть реалізувати мрію.

Чи відчули ви якісь зміни у своєму житті після участі в конкурсі «Підприємницький талант України»-

Мені цей конкурс дав надзвичайний досвід. Найголовніше – я придбала ще більшу впевненість у собі, впевненість у своєму проекті, а це в свою чергу – поштовх до нового етапу розвитку.

Дякую організаторам за цей надзвичайний проект! Він допомагає побачити різноманіття жіночого бізнесу, відчути підтримку один одного, зрозуміти, що багато хто стикається з такими ж проблемами, як і ти.

 

Усi новини конкурсу >>