Новини конкурсу

Інші новини

Перший весняний фестиваль
Цікава можливість для розвитку бізнесу та налагодження зв'язків
Переможниці з Одеси
А це інтерв'ю про двох фіналісток з Одеси
Вже 30 конкурсанток поділились своїми досягненнями

1 вересня стартував прийом заявок на V національний конкурс для бізнес-леді «Підприємницький талант України 2016». На сайті конкурсу вже зареєструвалися 28 учасниць. Роботи конкурсанток представлені у переважній більшості номінацій.

Найпопулярнішою стала номінація «Творчий бізнес» – 13 робіт. В інших номінаціях кількість робіт варіюється: «Соціальний бізнес» і «Бізнес від людини до людини» – по 6 робіт, «Ефективний бізнес» – 3 роботи, «Інтелектуальний бізнес» та «Екологічний бізнес» – по 1 роботі.

Бізнес-історії конкурсанток вже отримали більше 250 голосів. Зі значним відривом від інших лідирує проект ZHURAVEL' Алли Журавель із Києва. Він представлений у двох номінаціях: «Бізнес від людини до людини» і «Творчий бізнес». В обох номінаціях за нього проголосували 52 і 43 рази відповідно.

Надихайтеся проектами учасниць і підтримайте своїм голосом конкурсантку, що сподобалася найбільше, а ще краще – поділіться власним успіхом і отримайте можливість виграти грант у розмірі 70 000 грн.* на розвиток бізнесу.

Реєстрація на конкурс відкрита до 10 жовтня.

 

* Сума призу вказана до утримання податків, зборів і платежів, передбачених законодавством України на момент виплати призу. Термін проведення конкурсу: з 1 вересня 2016 року по 18 листопада 2016 року. Конкурс проводиться по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій (АР Крим), а також території зони АТО Донецької і Луганської областей.

Усi новини конкурсу >>