Новини конкурсу

Інші новини

Останній день он-лайн голосування!
Останній день голосування за проекти!
Голосуй за свою конкурсантку
Друзі, нагадуємо, що голосування на конкурсі «Підприємницький талант України 2016» продовжується!
Журі приступило до оцінки робіт конкурсанток
Цього року на участь у конкурсі «Підприємницький талант України» було прийнято 330 заявок.
Журі приступило до оцінки робіт конкурсанток

Цього року на участь у конкурсі «Підприємницький талант України» було прийнято 330 заявок. 21 жовтня проекти всіх конкурсанток передані на розгляд експертному журі для ознайомлення та виставлення незалежних оцінок.

Професійне журі представлене кращими практиками з великим досвідом управління бізнесом як в Україні, так і за кордоном. Цього року до його складу увійшли 10 успішних бізнесменів та управлінців – журналісти, стартапери, представники державного, громадського та бізнес-сектора. Цим людям знайомо, з якими труднощами та ризиками доводиться стикатися кожній із учасниць на шляху до своєї мети, що дозволяє об'єктивно оцінити кожен проект.

Нагадуємо, оцінюватися заявки будуть за 10-бальною шкалою відповідно до таких критеріїв:

  • оригінальність ідеї;

  • актуальність бізнесу для розвитку підприємництва та українського суспільства;

  • кількість співробітників, залучених у бізнес;

  • результати та досягнення (обов'язкові підтверджуючі документи: нагороди, дипломи, відгуки експертів ринку, рейтинги, матеріали в ЗМІ та ін.);

  • акуратність заповнення заявки (орфографія, цілісність історії).

Робота журі продовжиться до 4 листопада, після чого результати оцінювання будуть передані аудитору конкурсу, компанії BDO, для перевірки відповідності процедури оцінювання робіт усім затвердженим правилам і критеріям.

За результатами оцінювання у кожній із семи номінацій будуть оголошені переможниці. Чекайте новину 7 листопада на сайті www.business-talant.com.ua.

Усi новини конкурсу >>