Номінації

Бізнес-історія кожної підприємниці має свої особливості та відмінні риси. Конкурс «Підприємницький талант України 2016» покликаний підтримати бізнес-леді в їхніх починаннях, а також створити унікальну платформу для натхнення і обміну досвідом.

Всього ми створили сім номінацій, які підкреслюють сильні сторони того чи іншого бізнесу. Вибирайте ті номінації, які підходять вам найбільше.

Подавайте заявки, щоб ми гідно оцінили вашуроботу. Пам'ятайте, що одночасно ви можете подавати заявки в кілька номінацій із запропонованих.

ІННОВАЦІЙНИЙ БІЗНЕС

Якщо ви – інноватор у душі та впевнені, що ваш проект одного чудового дня може перетворитися в суперкомпанію типу Apple або Google, тоді ця номінація для вас. Тут розміщуються бізнес-проекти, пов'язані з новими технологіями, інноваціями та інтернетом.

СОЦІАЛЬНИЙ БІЗНЕС

Ви знаєте, як поєднувати заробляння грошей з користю для суспільства- Вміло комбінуєте ділові ноу-хау з прагненням поліпшити навколишній світ- Тоді вам точно сюди. У цій номінації ми оцінюємо проекти, які приносять прибуток, вирішуючи соціальні проблеми та покращуючи життя суспільства.

ЕФЕКТИВНИЙ БІЗНЕС

Ви пишаєтеся своєю справою – тим, як налагоджені процеси, яке місце на ринку ви займаєте, який прибуток отримуєте- Ви вважаєте свій бізнес гідним прикладом ефективності- Тоді ця номінація для вас.

ТВОРЧИЙ БІЗНЕС

Не розумієте людей, які скаржаться, що на улюблену справу не вистачає часу, тому що ви самі давно перетворили своє хобі в успішний бізнес- Значить, ви точно знаєте, як ефективно поєднувати творчість із бізнес-процесами, і ця номінація для вас. Тут представлені проекти, які роблять ставку на творчі рішення (продукти, послуги) і стимулюють творчу самореалізацію.

 
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ БІЗНЕС

Якщо ви розумієтесь в «тонких матеріях» і пропонуєте ринку ідеї, рішення, знання, досвід і навички, тоді це найкраща номінація для вас. Тут представлені проекти, головною конкурентною перевагою яких є інтелектуальна складова.

ЕКОЛОГІЧНИЙ БІЗНЕС

Ваша «фішка» – створення екопродукту або впровадження «зелених процесів» у бізнес, словом, всебічне прагнення здійснювати позитивний вплив на навколишнє середовище- Ця номінація призначена для тих, кому не тільки не чужі «зелені» ідеї, але й хто вважає такі принципи важливою складовою сучасного бізнесу.

БІЗНЕС ВІД ЛЮДИНИ ДО ЛЮДИНИ

Якщо вам вдалося збільшити список клієнтів за рік і ефективно розвинути ділові відносини з ними, ця номінація для вас. Побудувати бізнес, успіх якого полягає в довірчих відносинах із клієнтами і партнерами, непросто. Така співпраця вимагає максимального залучення протягом тривалого проміжку часу. Поділіться з журі своїм досвідом завоювання лояльності клієнтів. Які моменти стали вирішальними для збільшення їхньої кількості-