Організатори та партнери

Інші новини

Перший весняний фестиваль
Цікава можливість для розвитку бізнесу та налагодження зв'язків
Переможниці з Одеси
А це інтерв'ю про двох фіналісток з Одеси

Засновник і організатор конкурсу – компанія «Емвей Україна»

ТОВ «Емвей Україна», представництво міжнародної компанії прямого продажу Amway Corp., працює в Україні з листопада 2003 року. Нині з компанією співпрацюють більш ніж 250 тисяч українських Незалежних підприємців Amway. Асортимент продукції представлений понад 450 найменуваннями в семи категоріях. Головний офіс і виробництво Amway знаходяться в місті Ейда (штат Мічиган, США). Сьогодні компанія представлена в більш ніж 100 країнах і регіонах світу.

Компанія Amway завжди підтримувала фундаментальний принцип свободи людини визначати власне майбутнє, забезпечуючи їй час і ресурси для того, щоб піклуватися про свою сім'ю і захищати її. Крім того, Amway постійно дає людям надію і можливість отримати винагороду, відповідну докладеним зусиллям.

Дотримуючись цих принципів, компанія надає активну підтримку приватному підприємництву і щорічно реалізує безліч проектів у сфері корпоративної соціальної відповідальності. Одним з таких проектів є конкурс «Підприємницький талант України». Аналог конкурсу під назвою UK Real Business Role Model проводиться компанією Amway у Великобританії.

 

Генеральний партнер – Український союз промисловців і підприємців

УСПП – всеукраїнська громадська неприбуткова організація, найпотужніше громадське об'єднання України, яке налічує понад 38 тисяч представників усіх галузей економіки та форм власності з різних регіонів країни. УСПП створений у 1992 році.

Місія УСПП – захист інтересів підприємців і промисловців, всебічна підтримка та сприяння розвитку підприємництва та промисловості України. Одне з пріоритетних завдань організації – захист інтересів малого і середнього бізнесу.

 

Аудитор конкурсу – BDO в Україні.

BDO Global - п'ята за величиною міжнародна мережа аудиторсько-консалтингових компаній. Організація працює з 1963 року; зараз більш ніж 60 000 співробітників в 1 328 офісах у 151 країні надають послуги в усьому світі.

BDO в Україні вже понад 20 років надає широкий спектр послуг в області аудиту, податкової та юридичної практики, бухгалтерського аутсорсингу, бізнес- та ІТ-консалтингу, оцінки активів, рекрутингу фінансових фахівців та сталого розвитку компанії.

В офісах компанії, які знаходяться в Києві, Дніпрі, Львові та Рівному, працюють близько 200 співробітників. Більшість фахівців є сертифікованими аудиторами України серії А і Б, мають сертифікати CAP і CIPA, міжнародні сертифікати ACCA, DipIFR і MBA, володіють великим практичним досвідом застосування МСА і МСФЗ.

 

Освітній партнер – Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs]

Києво-Могилянська бізнес-школа [kmbs] – школа для лідерів, орієнтованих на якісні зміни - в собі, своїх компаніях, країні, світі. Заснована в 1999 році при Києво-Могилянській академії, яка є одним з найстаріших університетів Східної Європи. kmbs відома у міжнародній спільноті бізнесу та бізнес-освіти як самобутня школа думки для управлінської еліти.

 

Спілка жінок України

Спілка жінок України (СЖУ) є всеукраїнським добровільним неприбутковим об’єднанням фізичних осіб та жіночих громадських організацій, діяльність яких базується на принципах свободи, справедливості, рівності, толерантності, законності та гуманізму.

 

Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE)

Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) укріплює демократію в усьому світі за допомогою розвитку приватного підприємництва та ринкові реформи. CIPE – один з чотирьох головних інститутів Національного фонду розвитку демократії (США) та некомерційний філіал Торгівельної палати США. Більш ніж 25 років CIPE працює з лідерами ділового співтовариства, політиками та журналістами, створюючи інститути громадянського суспільства, життєво необхідні для існування демократичного суспільства.

 

Газета «Приватний підприємець»

У газеті висвітлюється все, що необхідно знати приватному підприємцю і його бухгалтеру для практичного ведення своєї діяльності. Інформація подається в зручній і доступній формі як у друкованому, так і в електронному вигляді.

Газета видається з 1999 року. Мова видання - російська та українська.

 

Майстерня з ремонту бізнеса "DarCenter"

Майстерня з ремонту бізнеса "DarCenter" була заснована у 2010 р. Мета компанії всебічно допомогати українським компаніям у розвитку їх діяльності. Компанія вийшла на міжнародний рівень, надає консалтингові послуги й допомогає підприємцям вдосконалити свій бізнес: зробити його доход стабільно зростаючим, ефективно організованим, скласти франшизу, та вивести його на міжнародний рівень.

 

La Peonia

Дивовижне ателье флористики! Квіти, це наша професія. Ми перетворюємо похмурий день на сонячний, сум замінюємо на посмішку і даруємо любов кожному, хто лиш торкнеться наших квітів! За три роки роботи ми встигли зачарувати багато киян, зробили романтичними багато освідчень, заквітчали кілька веселих дівич-вечорів і майже сотню неповторних весіль. Наш салон чекає на Вас в самому серці Столиці!

 

Консалтинговий партнер

 

Visotsky Consulting Kiev

Visotsky Consulting – міжнародна консалтингова компанія, яка працює з власниками малого і середнього бізнесу, що поставили перед собою мету вивести свою компанію на новий рівень розвитку. Спеціально для реалізації цієї мети був створений консалтинговий проект Школа Власників Бізнесу. Місія Visotsky Consulting – зробити світ бізнесу добре організованим і ефективним, а власників компаній – компетентними та успішними.

 

Інформаційні партнери

 

Преображаріум – це семінари, тренінги, майстер-класи та модульні програми, націлені на перетворення людини зсередини і зовні шляхом розкриття нових можливостей і потенціалу.
Психологічний стан, як ми переносимо стреси, що і як ми їмо, спосіб життя, ставлення до себе, своєї зовнішності і стилю, все це формує нас, наше оточення і наше життя. Ми дуже часто відкладаємо будь-які зміни в собі на потім, на більш відповідний час. Але починати жити повноцінним здоровим життям, сповненою кольорів і прекрасних емоцій ніколи не пізно. І найкраще почати перетворення себе і свого життя прямо зараз.
Преображаріум – курс модульних програм, тренінгів та майстер-класів від провідних професіоналів в області психології, харчування, стилю, фітнесу, жіночого та чоловічого здоров'я і краси.
Наша мета надихати на розумне і здорове ставлення до себе і свого життя!

 

Логистический партнер

 

Поштово-логiстичний оператор Meest Express

Поштово-логістичний оператор України, заснований в 2005 році, є одним з лідерів в сегменті доставки відправлень «в руки» Одержувача. Основна продукція / послуги компанії: доставка відправлень між відділеннями ( «склад-склад»); доставка відправлень від Замовника «до дверей» Одержувача ( «від дверей до дверей»); адресна розсилка кореспонденції (рахунків, договорів, періодичних видань, POS матеріалів) в поштову скриньку або безпосередньо «в руки» Одержувача; доставка товарів дистанційної торгівлі (інтернет-магазинів, телемагазинів, компаній, які торгують по каталогам, MLM-компаній).