Правила конкурсу

Інші новини

Перший весняний фестиваль
Цікава можливість для розвитку бізнесу та налагодження зв'язків
Переможниці з Одеси
А це інтерв'ю про двох фіналісток з Одеси

Короткі правила конкурсу «Підприємницький талант України 2016»

Етапи конкурсу:

З 1 вересня по 10 жовтня 2016 року – подайте заявку на сайті www.business-talant.com.ua.

З моменту подачі заявки і до 31 жовтня 2016 року кожен може проголосувати за будь-яку бізнес-історію на сайті конкурсу. Обов'язково поділіться посиланням на вашу роботу з друзями в Facebook і «ВКонтакте» – це збільшить ваші шанси отримати «Приз глядацьких симпатій».

З 15 жовтня по 2 листопада 2016 року – вашу роботу оцінить експертне журі та визначить переможниць у кожній номінації.

18 листопада 2016 року – конференція «Майстерня підприємництва» та урочиста церемонія нагородження переможниць.

Умови участі

Ви можете взяти участь у конкурсі, якщо ви – громадянка України віком від 21 років, засновник і/або власник зареєстрованого в Україні бізнесу (з оборотом до 25 млн грн. на рік і штатом до 500 чоловік).

Можна одночасно подавати заявки в кілька номінацій (детальніше – в розділі сайту «Номінації»).

Усі заявки перед опублікуванням на сайті проходять модерацію на відповідність вимогам конкурсу. Термін розгляду бізнес-історій – до 3 днів.

Не можуть брати участь у конкурсі іноземці та особи без громадянства, співробітники організатора/виконавця конкурсу, а також будь-які особи, причетні до підготовки та проведення конкурсу та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).

Голосування та визначення переможниць

Оцінка бізнес-історій проводиться у два етапи:

 1. Публічне голосування за приз глядацьких симпатій на сайті конкурсу та в соціальних мережах «ВКонтакте», Facebook. Двадцять учасниць із найбільшою кількістю голосів стають Номінантками в категорії «Глядацькі симпатії». Переможниця визначається за допомогою комп'ютерної програми методом випадкового вибору. Ім’я переможниць буде оголошено 2 листопада 2016 року на сайті www.business-talant.com.ua
 2. Оцінка заявок експертним журі для визначення фіналісток конкурсу. Переможниці визначаються у кожній номінації конкурсу. Журі оцінює заявки за 10-бальною шкалою відповідно до критеріїв:
  • оригінальність ідеї;
  • актуальність бізнесу для розвитку підприємництва та українського суспільства;
  • кількість співробітників, залучених у бізнес;
  • результати та досягнення (обов'язкові підтверджуючі документи: нагороди, дипломи, відгуки експертів ринку, рейтинги, матеріали в ЗМІ та ін.);
  • акуратність заповнення заявки (орфографія, цілісність історії).

Аудитор конкурсу, компанія BDO, перевіряє достовірність заявок учасниць, а також контролює процедуру оцінювання робіт членами журі.

Переможниці в номінаціях будуть оголошені 2 листопада 2016 року на сайті www.business-talant.com.ua.

Головний переможець конкурсу – переможниця в номінації, яка отримала найбільшу кількість балів від членів журі під час закритого голосування в день проведення фіналу конкурсу. Переможець оголошується на урочистій церемонії нагородження 18 листопада 2016 року в Києві.

Шановні учасниці, уважно вказуйте свої контактні дані. Якщо організатор конкурсу не зможе протягом 2 днів зв'язатися з конкурсанткою за вказаним номером телефону або адресою електронної пошти, то право на отримання призу переходить до учасниці, що отримала другу за сумою кількість балів відповідно до оцінок журі у відповідній номінації.

Будь ласка, ознайомтеся з повним текстом правил конкурсу. У разі порушень правил конкурсу та/або подачі недостовірної інформації учасниця може бути дискваліфікована.