Спикеры

Інші новини

Перший весняний фестиваль
Цікава можливість для розвитку бізнесу та налагодження зв'язків
Переможниці з Одеси
А це інтерв'ю про двох фіналісток з Одеси

Блок 1

Можливості успіху

Галина Ерьоменко

Керівник та викладач Українського Центру Медіації при Києво-Могилянській Бізнес Школі, кандидат юридичних наук. Керівник Українського Центру Медіації при Києво-Могилянській Бізнес Школі, створеного спільно з Міжнародною Фінансовою Корпорацією (Група Світового Банку). Має практичний досвід проведення переговорів у якості медіатора у сфері комерційних, організаційних, сімейних спорів і конфліктів. Є співавтором проекту Закону України «Про медіацію».

Тетяна Терсенова-Завадовська

Експерт з етикету і дипломатичного протоколу. Засновниця Школи краси та модельної агенцію " Ювента", яку очолює і донині.

Лауреат премії "Жінка третього тисячоліття", лауреат регіональних премій " Кмітливець року", премії" Марії Волосовськоі", та "Тріумф". Експерт з етикету, стилю, дефіле. Володіє кількома іноземними мовами. Займається благочинністю.

Блок 2

Можливості переможців.

Сергій Ноздрачьов

Власник проектів «Еко-фільтр» (ТМ «Фільтри для води бар’єр») та «Імперія води», випускник Presidents’ MBA kmbs. Має 25-річний досвід створення стартапів та роботи у компаніях різного розміру і в різних країнах (в Азії та Європі). Викладає курс «Підприємництво» в kmbs.

Світлана Юлдашева

Бізнес-леді, генератор успішних інноваційних проектів, генеральний директор мережі хімчисток UNMOMENTO та унікального інноваційного проекту для лакшері сегменту – інноваційної студії чищення OSCAR. Світлана є лауреатом програми «Людина року – 2013» в номінації «Лідер малого та середнього бізнесу року».

Блок 3

Можливості майбутнього

Дмитро Кудренко

Засновник, ідеолог і керівник сервісу електронного маркетингу eSputnik. Експерт в області email-маркетингу, автор професійного тематичного блогу і спеціалізованих семінарів. З 2012 року більше тисячі українських і російських компаній довіряють і проводять свої email-кампанії за допомогою сервісу eSputnik. Сертифікований за напрямками Lead Management і Email Messaging від найбільшого світового інституту маркетингових досліджень MECLABS.

Ярослав Ведмідь

У 2003 році заснував PR-агентство MTI Consulting, яке до 2009 року реалізовує більше 100 проектів для більше 40 клієнтів. У 2013 році запускастив власне цифрове агентство Postmen. Інвестує в інтернет-бізнеси і бере участь в мережевих культурних і цивільних проектах.

Блок 4

Можливості лідерства

Катерина Балановська

Виконавчий директор компанії «Visotsky Consulting Kiev», лектор Школи топ-менеджерів. Освіта – Національний Технічний університет України, Київський політехнічний інститут, магістр адміністративного управління. Пройшла десятки різноманітних тренінгів з професійних питань і особистісного зростання. Завершила Школу топ-менеджерів і Школу лекторів Visotsky Consulting.

Валерія Харатин

Незалежний підприємець Amway. В її активі рівні НПА Корона Амвей Україна, НПА Діамант Амвей Росія, НПА Платина. Лідер міжнародного рівня, яка досягає стрімкого успіху в будь-якій справі, за яку береться. Жінка, для якої будь-які складнощі – усього лише чергові виклики.